Informacje +48 76 852 25 87

salon&serwis melnarowicz

INFORMACJE O FIRMIE


Salon&Serwis Melnarowicz to doświadczony zespół fachowców od 1997r. związanych ze światem techniki grzewczej. Prowadzimy Autoryzowany Salon&Serwis firm partnerskich wymienionych w zakładce "Partnerzy" zapewniając kompleksowe wsparcie, sprzedaż i serwis techniki grzewczej. W 2009 roku jako pierwsza firma w Polsce otworzyliśmy "Salon Junkers"

Wieloletnie doświadczenie

Już od 1997 r.funkcjonujemy na polskim rynku jako Salon&Serwis Melnarowicz stale poszerzając grono zadowolonych Klientów. Od 2005 r. zajmujemy się serwisem marki Junkers, od 2015r. nawiązaliśmy współpracę z czołowym producentem systemów kominowych Ubbink, a od 2017r. również marki Termet, Intergas, Daylux. Ponadto zajmujemy się serwisem firm takich jak: Daikin/Rotex, Flowair/Robur, systemy instalacyjne Giacomini. Nasze doświadczenie przekłada się na szybkość, z jaką odpowiadamy na aktualne potrzeby rynkowe oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

Uznanie w branży

Zaangażowanie, z jakim podchodzimy do każdego zlecenia, znajduje swoje odzwierciedlenie w postaci wielu nagród i certyfikatów, jakie mieliśmy przyjemność otrzymać. Nasza firma kilkukrotnie została laureatem prestiżowej statuetki„Top Serwis Junkers” przyznawanej najlepszym serwisantom marki Junkers. Wielokrotnie otrzymywaliśmy również wyróżnienie "Lider instalacji Junkers". Nagrody i wyróżnienia motywują nas do jeszcze lepszej i bardziej wytężonej pracy na rzecz naszych Klientów.

TOP SERWIS JUNKERS

DOŚWIADCZENIE POPARTE CERTYFIKATAMI


centrum junkers legnica

Autoryzwany serwis techniki grzewczej

Autoryzowany serwis i instalator produktow: