Informacje +48 76 852 25 87

junkers legnica

Junkers


Junkers - producent innowacyjnych urządzeń grzewczych
Junkers to marka z ponad 100-letnią tradycją. Jesteśmy producentem nowoczesnych i energooszczędnych urządzeń przeznaczonych do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej - m.in. kotłów gazowych, przepływowych podgrzewaczy wody, pomp ciepła oraz kolektorów słonecznych.
junkers.pl

termet legnica

Termet


TERMET S.A. jest czołowym producentem urządzeń grzewczych w Polsce – kotłów gazowych różnego typu, podgrzewaczy wody oraz rozwiązań opartych na odnawialnych źródłach energii. Firma realizuje pełny cykl badawczo-rozwojowy. Posiada własne biuro projektowe oraz laboratorium badawcze, w których opracowywane są nowe technologie wykonawstwa oraz dokumentacja konstrukcyjna wszystkich produktów.
Ukierunkowanie firmy na produkcję urządzeń grzewczych pozwoliło na osiągnięcie wysokiego poziomu specjalizacji produkcji i stworzenie nowoczesnego parku maszynowego. Dzięki stosowaniu innowacyjnych rozwiązań, firma oferuje swoim klientom produkty o wysokiej jakości i niezawodności. TERMET S.A. dokłada wszelkich starań, aby proponowane produkty były z najwyższej półki technicznej, a jednocześnie atrakcyjne cenowo.
termet.com.pl

ubbink legnica

Ubbink


Systemy kominowe Ubbink to wysokiej jakości produkt renomowanego niemieckiego producenta, specjalizującego się w produkcji systemów odprowadzania spalin z tworzyw sztucznych od 1994 r. Dzięki doświadczeniu, najwyższej jakości, a zwłaszcza wykraczającemu poza standardy wsparciu technicznemu oferowanych produktów, producent systemów kominowych Ubbink zdobył pozycję wiodącego dostawcy w całej Europie.
Systemy kominowe Ubbink z certyfikatem CE są przeznaczone do kotłów niskotemperaturowych  kondensacyjnych o maksymalnej temperaturze spalin 120 °C i umożliwiają eksploatację przy podciśnieniu i nadciśnieniu. Poszczególne elementy są połączone przy pomocy kielichów ze specjalnym pierścieniem uszczelniającym odpornym na agresywne działanie kondensatu, w niektórych typach (na przykład w wersjach fasadowych stal nierdzewna/tworzywo) z dodatkową obejmą zaciskową. Istotną zaletą systemów kominowych Ubbink jest jednolity i kompleksowy asortyment, zapewniający przemyślane rozwiązanie wszystkich znanych sposobów odprowadzania spalin bez konieczności dokonywania często bolesnych kompromisów znanych z codziennej praktyki.
ubbink.co.uk

intergas legnica

Intergas


Firma Intergas od ponad 40 lat znajduje się w czołówce producentów kotłów domowych w Holandii; jego korzenie sięgają jednak 1939 r., kiedy zajmował się rodzimymi produktami zupełnie innego rodzaju. Firma była wtedy znana pod nazwą Machinefabriek van de Wetering i specjalizowała się w produkcji drewnianych balii i prania ubrań. Wraz z odkryciem gazu ziemnego w północnej części Holandii, firma przeniosła się do Coevorden w 1961 r., A w połowie lat sześćdziesiątych wyprodukowała swoje pierwsze produkty grzewcze. W 1989 roku Intergas uruchomił swój pierwszy kocioł kondensacyjny w Holandii. Był to pierwszy kraj, który poważnie podchodził do kwestii wydajności energetycznej kotłów, co sprawiło, że Intergas stał się czołową marką w dziedzinie technologii kotłów kondensacyjnych.
intergas-verwarming.nl

salus legnica

Salus


Firma wypełnia specyficzną niszę w dziedzinie ogrzewania, klimatyzacji i sektorze inteligentnej automatyki sterującej. Od 1974 roku obsługuje klientów na rynkach komercyjnym, przemysłowym i konsumenckim od Azji przez Północną Amerykę po Europę. SALUS Controls to firma technologiczna i dystrybucyjna, zajmująca się dostarczaniem rozwiązań z zakresu sterowania energią cieplną i odnawialną, skierowanych do klientów w całej Europie. Rozumiejąc wyjątkową złożoność każdego rynku, na którym prowadzimy działalność, opracowujemy rozwiązania wyróżniające się swoją innowacyjnością. Nasz zespół starannie dobiera najkorzystniejsze rozwiązania, dzięki czemu działalność współpracujących z nami partnerów jest bardziej opłacalna i wyróżnia ich na rynku. To, co robimy określa kim jesteśmy. Wierzymy w budowanie silnych, trwałych relacji wewnątrz naszego zespołu oraz równie silnych relacji z naszymi partnerami i dostawcami. SALUS Controls stawia na trwałe partnerstwo i dostęp do niezawodnych rozwiązań umożliwiających sukces naszych klientów. Nasza kultura pracy pozwala z wyprzedzeniem, szybko i elastycznie reagować na ich oczekiwania. Najważniejsze jest to, że nasi partnerzy otrzymują wysokiej jakości produkty, sprawną obsługę serwisową oraz solidne wsparcie techniczne.
salus-controls.pl

piecyki mcz legnica

MCZ


Największy w Europie producent piecyków na pelet i wkładów kominkowych z Włoch.

giacomini legnica

Giacomini


Nowa architektura marki
Wraz z nowym logo, zmieniliśmy również architekturę marki, identyfikującą sześć kluczowych obszarów naszej działalności:
- Zarządzanie energią
- Systemy ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego
- Zarządzanie wodą
- Dystrybucja gazu
- Odnawialne źródła energii
- Ochrona przeciwpożarowa
giacomini.com

armatura diamond legnica

Diamond Perfekcyjna armatura


Będąc od lat obecna na polskim rynku i pozostając jednym z liderów eksportu, firma DIAMOND dba o najwyższą jakość dostarczanych produktów.
diamond.pl

luxrad legnica

Luxrad


Luxrad Polska Mazur i Wspólnicy Sp. J. jest polską firmą, produkującą grzejniki ogólnego zastosowania od 20 lat. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy grzejniki pokojowe i łazienkowe, wykonywane przy zastosowaniu indywidulanie wypracowanej technologii z najwyższej klasy materiałów.
luxrad.com

ctc legnica

CTC


W CTC możesz wybierać z pełnego zakresu.
Mamy pompy ciepła, aby wykorzystać darmową energię, która znajduje się w ziemi, w skale, w jeziorach, w wodzie gruntowej i powietrzu. Jesteśmy pionierem w dziedzinie ogrzewania słonecznego dla pomp ciepła.
CTC ogrzewa szwedzkie domy od 1923 roku. Nie ma zatem przesady w stwierdzeniu, że rozwinęliśmy przemysł.
ctc.no

legnica

Flowair


Firma FLOWAIR powstała w 2003 roku i parę lat później stała się znanym ekspertem w ekonomicznym ogrzewaniu i wentylacji obiektów średnio i wielko-kubaturowych. Jest producentem nagrzewnic wodnych, kurtyn powietrznych, kurtyno-nagrzewnic, jednostek wentylacyjnych z odzyskiem ciepła oraz urządzeń typu rooftop. Dodatkowo jest wyłącznym dystrybutorem nagrzewnic gazowych włoskiej firmy Robur.
Ofertę produktową można opisać w czterech grupach:
- nagrzewnice, komory mieszania, destratyfikatory (nagrzewnice wodne, gazowe, elektryczne, dedykowane do obiektów agrarnych i specjalnego przeznaczenia, komory mieszania, wentylatory dachowe, destratyfikatory)
- kurtyny drzwiowe i bramowe (kurtyny powietrzne i kurtyno-nagrzewnice)
- wentylacja bezkanałowa z odzyskiem ciepła (jednostki wentylacyjne i rooftopy z nawiewnikiem wirowym)
- urządzenia typu rooftop z odzyskiem ciepła
flowair.com